Foto paslaugos

Aukštos kokybės bet kokių objektų nuotraukos skirtos spaudos darbams, didžiagabaritinei reklamai, atvirukams, išorinei reklamai, internetui ir t.t. Įvairių žanrų darbai  pagal mūsų sukurtą ir kliento patvirtintą scenarijų.

Kilnojama moderni fotostudija leidžia atlikti kokybiškas fotosesijas ne tik studijoje, bet ir kitoje pageidaujamoje vietoje. Galime fotografuoti personažus, juvelyriką, maistą, interjerą,  pastatus, kitus didelius objektus ir pan.

Jei ieškote, kas galėtų fotografuoti iš paukščio skrydžio, kreipkitės į mus. Mes teikiame fotografijos iš oro paslaugas, atliekamas nuotoliniu būdu valdomais lėktuvais, helikopteriais bei multikopteriais.
Bepiločiai, dideliu manevringumu išsiskiriantys multikopteriai turi galimybę skristi ten, kur negali įprasti sraigtasparniai, lėktuvai ar skraidyklės. Prie objektų ar įvykių priskrendama kelių metrų atstumu, todėl galima nesunkiai fotografuoti siaurose miestų gatvėse, žmonių susibūrimo vietose, renginiuose.

 

Fotosesijos trukmė Nuotraukų kiekis Kaina, EUR
 ~ 1 val. ne mažiau 25 86,89
 ~ 2 val. ne mažiau 50 144,81
 ~3 val. ne mažiau 100 231,70
 ilgiau nei 3 val. daugiau nei 100 sutartinė

 

Atrinktos nuotraukos pateikiamos CD arba DVD diske. Klientui pageidaujant, nuotraukos sutvarkomos, pašalinami nereikalingi elementai ir šiukšlės, retušuojama.

 

     

      

DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO

Netradiciniai fotografavimai iš paukščio skrydžio naudojant bepiločius, radijo bangomis valdomus skraidančius aparatus.

Fotosesijos kainos pateiktos kai dirbame Kaune. Už Kauno miesto ribų kelionės mokestis po 0,29 EUR už kilometrą.

Į kainą neįskaičiuotos fotomodelio, kirpėjo, visažisto paslaugos, bei rekvizitų nuoma.

Comments are closed.