Žinių platformos „Construction 21 Lietuva“ viešinimo paslaugos

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) yra valstybinė aukštoji mokykla. Tai yra viena didžiausių aukštųjų mokyklų Lietuvoje, siekianti tapti technikos ir inžinerijos mokymo bei tyrimų lydere Baltijos šalyse.

„Construction21“ yra keliose Europos šalyse įgyvendinamas projektas, kurio metu sukurtose žinių platformose vyksta informacijos mainai tarp žaliąją architektūra besidominčių žmonių, specialistų, architektų ir statybos sektoriaus atstovų.

Užduotis

Viešinimo paslaugų pakete užsakytos reportažų transliavimas nacionalinėje televizijoje, straipsnių parengimas bei publikavimas nacionalinėje spaudoje, informacijos talpinimas internetiniuose portaluose, interneto banerių talpinimas, skrajučių gamyba bei internetinės žinių platformos www.construction21.lt populiarinimas, pasiekiant iš anksto nurodytą lankytojų bei registruotų vartotojų skaičių.

Veiksmai

Per penkis sutarties vykdymo laikotarpio mėnesius sudėtingiausia užduotis buvo pasiekti numatytą registruotų žinių platformos narių bei unikalių lankytojų skaičių. Tačiau numatyti skaičiai galiausiai buvo ne tik pasiekti, bet ir viršyti, o tai liudija apie tikslingai atliktą informacijos sklaidą.

Mūsų komanda paruošė 4 informacinius reportažus, kuriuos ištransliavome nacionalinėje televizijoje INFO TV. Parengti ir nacionaliniame dienraštyje bei internetiniame portale išpublikuoti net 6 straipsniai, kurie labai sėkmingai pritaikyti konkretaus laiko aktualijoms – renovacijos, šildymo, vykusių renginių temoms. Straipsniuose ne tik pasakota apie žaliąją architektūra, bet ir buvo informuojama apie žinių platformą Construction21 Lietuva.

Be visa to, per 5 mėnesius sukurta net 10 internetinių banerių bei sumaketuota, pagaminta 1800 vnt. trijų skirtingų variantų skrajučių.

Comments are closed.