Lietuvos bibliotekų tinklo optimizavimo galimybių studija“ renginių filmavimo ir garso įrašų sukūrimo paslaugos

Siekiant efektyviau modernizuoti Lietuvos aukštųjų mokyklų bibliotekas, aprūpinti jas šiuolaikine, integralia, pasaulyje pripažinta bibliotekine programine sistema, 1997 m. buvo įkurta Lietuvos akademinių bibliotekų direktorių asociacija (LABA). LABA įgyvendinamo projekto LiBiTOP tikslas yra parengti strateginio planavimo priemones, kurios padėtų bibliotekų vadovams ir jų veiklą kuruojančioms valdžios institucijoms priimti sprendimus dėl bibliotekų ateities plėtros galimybių ir perspektyvų. Projektas sutelkia pagrindinį dėmesį į valstybinės reikšmės ir apskričių viešąsias bibliotekas.

Užduotis
Suteikti kokybiškas garso ir vaizdo įrašymo paslaugas aštuonių seminarų metu. Įrašai daromi norint atidžiai analizuoti pogrupių diskusijas, analizuoti ateities scenarijus.

Veikla
Atskiromis „Go pro“ kameromis bei skirtingais diktofonais užfiksuoti 4-5 val. trukmės, aštuonių seminarų vaizdo ir garso įrašai. Būta seminarų, kuriuose vienu metu buvo 12 grupių, tad užduotis reikalavo didelio kiekio kokybiškos įrangos išteklių, greitos reakcijos prižiūrint ir paruošiant įrangą. Padaryti įrašai konfidencialiai saugoti ir buvo prieinami tik atsakingiems asmenims.

Comments are closed.