Informaciniai vaizdo filmai

Užduotis: Parengti scenarijus ir sukurti du vaizdo filmus apie reikalavimus būnant pasienio ruože, valstybės apsaugos zonoje ir pasienio kontrolės punkte bei galimybes įsigyti pasieniečio profesiją. Kiekvieno filmo trukmė privalėjo užimti ne mažiau kaip 5 min, būti įgarsinta taisyklinga lietuvių kalba.


Veiksmai:
Po scenarijų suderinimo, filmavimo komanda vyko į pasienio kontrolės punktus, kuriuose fiksavo pareigūnų vykdomą veiklą, kasdienius iššūkius ir tarnybos svarbą šalies saugumui. Sukurta grafika, parinktas muzikinis takelis, sumontuota, įgarsinta.

Filmu apie reikalavimus būnant pasienio ruože, valstybės sienos apsaugos zonoje ir pasienio kontrolės punkte siekta suprantamai paaiškinti žiūrovui apie specifinius reikalavimus bei atsakomybę asmenims, būnantiems pasienio ruože ir/ar valstybės sienos apsaugos zonoje, o taip pat vykstantiems per valstybės sieną pasienio kontrolės punktuose. Aiškiai parodoma pagrindinė žinotina informacija ir taisyklės prieš vykstant į pasienio ruožą, svarbios teisinio rėžimo taisyklės apie reikalingus dokumentus, taipogi supažindinama su pagrindiniais draudimais, prašymų pateikimu nurodytuose internetiniuose portaluose bei informacija apie gresiančią atsakomybę už taisyklių nesilaikymą.
Filmas apie galimybes įgyti pasieniečio profesiją žiūrovui pristato galimybes įgyti pasieniečio profesiją VSAT Pasieniečių mokykloje, atskleidžia tarnybos kasdienybę, tolesnes karjeros perspektyvas. Siužetuose akcentuojamos pagrindinės Valstybės apsaugos tarnybos funkcijos: valstybės sienos apsauga, asmenų ir transporto priemonių kontrolė, pasienio teisinio rėžimo užtikrinimas, dalyvavimas užtikrinant viešąją tvarką ir pan. Akcentuojami pagrindiniai Valstybės sienos apsaugos tarnybos įsipareigojimai valstybei, tarnybos svarba ir reikšmė šalies vidaus ir išorės apsaugai, parodomi pagrindiniai pasienio kontrolės punktų pažeidimai su kuriais kovoja pasieniečiai.
Valstybės sienos apsaugos tarnybos prevencijų skyriaus vyriausiasis specialistas Rokas Pukinskas apie agentūros suteiktas paslaugas atsiliepė padėkos žodžiais: “Darsyk ačiū už mintis, už kūrybą, kantrybę, idėjas ir galutinį produktą. Juos esame be galo patenkinti.”

Kiti video:

Comments are closed.