Pelnėme smulkiam ir vidutiniam verslu skirtą apdovanojimą „Gazelė 2015“
Pelnėme smulkiam ir vidutiniam verslu skirtą apdovanojimą „Gazelė 2015“.


Norime pasidžiaugti, kad esame pastebėti ir įvertinti Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo arenoje – pelnėme „Verslo žinių“ apdovanojimą „Gazelė 2015“. Komunikacijos agentūra „Point media“ pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių. Apdovanojimą įteikė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, gegužės 25 d. vykusios konferencijos smulkiam ir vidutiniam verslui „Gazelė 2016. Kaip didinti verslo greitį“ metu.

„Smagu sulaukti pripažinimo. Manau, kad įmonės plėtrai svarbus lankstumas, gebėjimas reaguoti į pokyčius, prisitaikyti prie kintančios rinkos ir tinkamos komandos subūrimas“, – pastebi „Point media“ vadovas Šarūnas Jasiukevičius.

„Verslo žinių“ organizuojamos konferencijos smulkiam ir vidutiniam verslui metu Lietuvos pranešėjai iš perspektyvių inovatyvių įmonių dalijosi patirtimi. Kalbėta apie tai, kaip sėkmingai didinti pardavimus, organizuoti pirkimus, kūrybiškai konkuruoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip pat pristatyta Kauno verslo panorama. Renginys pritraukė itin didelį dalyvių skaičių – jų susirinko apie 400.

Pastebima, kad sparčiai augančių bendrovių Lietuvoje randasi vis daugiau. Šiemet, jau dvyliktą kartą rengiamame konkurse „Gazelė“ dalyvavo 4 000 smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių – net tūkstančiu daugiau negu praėjusiais metais. Apdovanojimai skatina pasakoti sėkmingo verslo istorijas, skleisti verslumo dvasią, paskatinti dirbti skaidriai bei dalintis įgyta patirtimi su verslo naujokais.

apdovanojimas

Nuotrauka is apdovanojimu

Comments are closed.